Archiv článků

ZKRÁCENÉ VYUČOVÁNÍ

S koncem školního roku dochází ke změnám v organizaci výuky. Předběžný plán vypadá takto (může ale dojít ke změnám):    
Celý článek

ADAPTAČNÍ POBYT

Milí rodiče, po dětech by se k vám měly dostat informace k adaptačnímu pobytu na začátku 6. ročníku. Prosím vás o jejich přečtení a poslání přihlášky a částky 1.400 Kč nebo jen zálohy 500 Kč do pondělí 24. června. Děkuji za spolupráci.
Celý článek

NABÍDKA PORADENSTVÍ PRO RODIČE

Předávám nabídku... Projekt MŠMT Místní akční plány rozvoje vzdělávání II v dalším školním roce (2019-2020). Rodiče mohou čerpat podporu zdarma. Doporučujeme všude tam, kde si rodiče uvědomují, že dítě má jakýkoliv výchovný i jiný problém. Podrobné informace ZDE.
Celý článek

VIDEA KE STAŽENÍ

V pátek 17. května jsme byli na exkurzi ve Filmovém uzlu Zlín. Tématem byla REKLAMA. Celé dopoledne proběhlo jako workshop, kdy děti ve skupinách vymýšlely, tvořily a animovaly vlastní reklamu. Nápady byly opravdu originální, práce s animační technikou nadmíru zajímavá. Prostě se to opravdu...
Celý článek

ZÁKAZ SLIZU

Počínaje čtvrtkem vyhlašuji zákaz nosení slizu do školy (týka se především holek). Děti si s nimi o přestávce hrají a nemají čas se nachystat. Od slizu jsou lavice, podlaha, sešity, zakopávám o ně v uličkách,... Prosím, respektujte to a kontrolujte, že děti tyto věci nechávají doma. Moc děkuji.
Celý článek

VELIKONOČNÍ DÍLNY

V úterý 16. dubna od 15 do 16:30 hodin proběhne velikonoční odpoledne  s tvořivými dílničkami.          
Celý článek

SBÍRKA PRO KNTB Zlín

Ve škole probíhá SBÍRKA ZACHOVALÝCH DĚTSKÝCH ČASOPISŮ, OMALOVÁNEK A LEPOREL pro pacienty na dětském oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Věci můžete nosit do středy 17. dubna paní vychovatelce Leciánové do družiny. Moc děkujeme!
Celý článek

SBĚR PAPÍRU

20. - 21. března Aktuálně jsme v pořadí tříd na 2. místě. Doufám, že se zapojíte opět v hojném počtu :-) Předem moc děkuji!    
Celý článek

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Milí rodiče, srdečně Vás zvu na předposlední třídní schůzky v tomto školním roce, které proběhnou v pondělí 11. 3. 2019 od 16 hodin. Těším se na společné setkání. Hana Čambalová, tř. uč.
Celý článek